(koszyk jest pusty)
Fructus Trawnik Jesienny 5kg
Fructus Trawnik Jesienny jest nowoczesnym, bezazotowym, granulowanym nawozem przeznaczonym do nawożenia różnych rodzajów trawników w celu ich zasilenia przed zimą. Odpowiednio dobrany skład nawozu zapewni im ładny wygląd do późnej jesieni, gwarantując łatwiejsze przezimowanie oraz lepsze warunki wzrostu od wczesnej wiosny.
15.00zł
Fructus Przeciwko brązowieniu igieł 2,5kg
Fructus Przeciwko Brązowieniu Igieł jest nowoczesnym nawozem mineralnym z dużą zawartością łatwo przyswajalnego magnezu, rekomendowanym do nawożenia większości drzew i krzewów iglastych oraz dużej grupy drzew, krzewów i krzewinek ozdobnych. Nawóz ten polecany jest w szczególności pod następujące grupy roślin: świerki, sosny, jodły, tuje (żywotniki), jałowce, daglezje, cisy, cyprysiki, modrzewie, rododendrony (różaneczniki), wrzosy oraz wrzośce.
8.90zł
Fructus uniwersalny 1kg
Wysokiej jakości wieloskładnikowy, granulowany nawóz ogrodniczy, o niskiej zawartości chlorków przeznaczony do nawożenia: warzyw, krzewów i drzew ozdobnych, trawników, roślin kwiatowych, a także drzew i krzewów iglastych oraz owocowych.
6.90zł
Fructus do borówek 1kg
Nawóz wieloskładnikowy, granulowany o niskiej zawartości chlorków - przeznaczony do nawożenia borówek.
6.90zł
Fructus do pelargonii i roślin kwitnących 0,25kg
Fructus do pelargonii i roślin kwitnących jest specjalistycznym, mineralnym nawozem ogrodniczym o unikalnej kompozycji makro i mikroskładników, niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin
6.00zł
Fructus do kwiatów balkonowych i tarasowych 0,25kg
Fructus do kwiatów balkonowych i tarasowych jest nowoczesnym, mineralnym nawozem ogrodniczym o unikalnej kompozycji makro i mikroskładników, niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin, przeznaczonym do nawożenia roślin uprawianych na balkonach i tarasach.
6.00zł
Fructus antymech 1kg
Nawóz wieloskładnikowy, granulowany przeznaczony do ochrony trawników przed występowaniem mchu.
6.90zł
Fructus do surfinii, petunii i werben 0,25kg
Fructus do surfinii, petunii i werben jest nowoczesnym mineralnym nawozem ogrodniczym o unikalnej kompozycji makro i mikroskładników, niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin
6.00zł
Fructus do roślin zielonych 0,25kg
Fructus do roślin zielonych jest nowoczesnym, mineralnym nawozem ogrodniczym o unikalnej kompozycji makro i mikroskładników, niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin zielonych uprawianych na balkonach, tarasach oraz pomieszczeniach zamkniętych.
6.00zł
Strona:1 z 1

farmeriogrodnik.pl © 2012
Wszelkie prawa zasrzeżone

Szybki kontakt z nami

Roens nasiona

+48 603 606 477
sklep@roens-nasiona.pl

projekt i realizacja: muso.pl