zamknij

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności

  • Nowy

Trawa Sportowa 25kg

  • Bardzo wysoki stopień kiełkowania mieszanki dochodzący do 96%
  • Bardzo dobrze znosi intensywne użytkowanie
  • Zdolna do szybkiej regeneracji uszkodzonych liści
  • Uniwersalne rozwiązanie w różnego typu powierzchni
  • Umiarkowane tempo wzrostu
  • Szybkie kiełkowanie, ukorzenienie i zazielenienie się trawy
  • Mieszanka traw o średniej szybkości wzrostu i krótkim okresie kiełkowania!
329,00 zł
Brutto
Opis

Mieszanka "SPORTOWA" jest trawą wyjątkowo trwałą w warunkach intensywnego użytkowania. Odznacza się dużą wytrzymałością na wzmożone eksploatowanie murawy i szybko odbudowuje uszkodzone liści traw. Posiada mocny i zwięzły układ korzeniowy, który minimalizuje mechaniczne uszkodzenia darni.

Trawa tworzy ścisłą dobrze związaną darń, szybko się zazielenia! Mieszanka szczególnie polecana na trawniki użytkowane przez dzieci oraz zwierzęta domowe dlatego chętnie wybierana na murawy przydomowe, place zabaw czy trawniki miejskie.

Zastosowanie odmian i gatunków traw średniej szybkości wzrostu powoduje szybkie zadarnianie, ukorzenienie i zielenienie. Cecha ta wpływa na wysoką trwałość trawnika w niesprzyjających warunkach glebowych i klimatycznych.

Właściwości mieszanki:

Bardzo wysoki stopień kiełkowania mieszanki dochodzący do 96% potwierdzony certyfikatem jakościowym (poniżej) Bardzo dobrze znosi intensywne użytkowanie Zdolna do szybkiej regeneracji uszkodzonych liści Uniwersalne rozwiązanie w różnego typu powierzchni Umiarkowane tempo wzrostu Szybkie kiełkowanie, ukorzenienie i zazielenienie się trawy Nasiona traw przebadane laboratoryjnie, mieszanka posiada certyfikat jakościowy (poniżej świadectwo PIORIN) Mieszanka traw o średniej szybkości wzrostu i krótkim okresie kiełkowania!

Zastosowanie:

Boiska piłkarskie i inne obiekty sportowe Tereny rekreacyjne o wysokim stopniu użytkowania . Ogrody, działki, zieleńce i parki Działki, place zabaw, tereny szkół .Trawniki osiedlowe i pasy zieleni miejskiej Trawniki przydomowe

68 Przedmioty
waga
25 kg
norma wysiewu
1kg / 40 m2
wysokość opakowania [cm]
30
szerokość opakowania [cm]
80
głębokość opakowania [cm]
40