zamknij

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności

  • Nowy

Trawa Ogrodowa 5kg

  • Bardzo wysoki stopień kiełkowania mieszanki dochodzący do 96%
  • Dobrze znosi intensywne użytkowanie
  • Uniwersalne rozwiązanie w różnego typu powierzchni
  • Umiarkowane tempo wzrostu Szybkie zadarnianie, zazielenienie i ukorzenienie się trawy
  • Nasiona traw przebadane laboratoryjnie, mieszanka posiada certyfikat jakościowy
  • Mieszanka traw o średniej szybkości wzrostu i krótkim okresie kiełkowania
69,90 zł
Brutto
Opis

Mieszanka traw "OGRODOWA" to mieszanka na tereny przydomowe, ogrody rekreacyjne i mocniej użytkowane. Uniwersalne rozwiązanie do Twojego ogrodu.

"OGRODOWA" to mieszanka traw o uniwersalnym zastosowaniu do ogrodów, parków i różnego typu powierzchni zielonych. Dobrze znosi mocną eksploatację trawnika, wytrzymała na niesprzyjające warunki klimatyczne, oraz łatwo i szybko ukorzenia się na glebach o niskiej zawartości składników mineralnych. Trawa tworzy ścisłą dobrze związaną darń, szybko się zazielenia! Dobrze znosi częściowe zacienienie przesuszenia gleb, oraz warunki atmosferyczne.

Zastosowanie odmian i gatunków traw średniej szybkości wzrostu powoduje szybkie zadarnianie, ukorzenienie i zielenienie. Cecha ta wpływa na wysoką trwałość trawnika w niesprzyjających warunkach glebowych i klimatycznych. Może zostać użyta jako trawa na dosiewkę do uzupełniania braków po zimie w istniejącym trawniku.

Właściwości mieszanki:

Bardzo wysoki stopień kiełkowania mieszanki dochodzący do 96% potwierdzone certyfikatem jakościowym (poniżej) Dobrze znosi intensywne użytkowanie Uniwersalne rozwiązanie w różnego typu powierzchni Umiarkowane tempo wzrostu Szybkie zadarnianie, zazielenienie i ukorzenienie się trawy. Mieszanka traw o średniej szybkości wzrostu i krótkim okresie kiełkowania.

Zastosowanie:

Tereny rekreacyjne, ogrody, działki, zieleńce parki Działki, place zabaw, tereny szkół. Trawniki osiedlowe i pasy zieleni miejskiej Ogródki, parki, zieleńce Trawniki przydomowe Może być użyta jako trawa na dosiewkę

94 Przedmioty
waga
5 kg
norma wysiewu
1kg / 40 m2
wysokość opakowania [cm]
15
szerokość opakowania [cm]
40
głębokość opakowania [cm]
30